Uninterruptible Power Supply System Interactive UPS Eaton 5PX3000IRT3UG2
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Type:
    • Tower
    • Uninterruptible Power Supply System Interactive UPS
    • C19
  • Technology: LCD
  • Power supply: Electric Network
  • Colour: Black
  • Width: 438 mm
  • Connections:
    • RS-232
    • AC x 10
    • C20 coupler
    • USB
  • Rated power: 3 kVA
  • Noise level: 40 dB
  • Capacity: 3 uds
  • Characteristics:
    • LCD Screen
    • Interactive
    • LED in operation indicator
  • Functions: Hot Swap
  • Voltage: 230 V
  • Power: 3000 W