Interactive UPS Eaton 9PX2200IRT3U
  • Type:
    • Power supply
    • Uninterruptible Power Supply System Interactive UPS
    • C19
    • Tower
  • Technology:
    • LCD
    • VRLA
  • Width: 44 cm
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Power supply: Electric Network
  • Colour: Black
  • Connections:
    • USB 2.0
    • AC x 10
    • C20 coupler
    • USB
    • RJ45
    • SATA
  • Voltage:
    • 230 V
    • 240 V
  • Noise level: 40 dB
  • Capacity: 3 uds
  • Functions: Hot Swap
  • Year: 2016
  • Output voltage: 240 V
  • Characteristics: LED in operation indicator
  • Approx. weight: 22 g
  • Power: 2200 W
  • Frequency: 50/60 Hz
  • Certificate: ENERGY STAR Certificate
  • AC input voltage: 276 V